Yeni dairenizin bir yenilemeye ihtiyacı olduğu ve bir değişiklik yapmak istediğiniz anda laminant parke ile kesinlikle doğru seçimi yapmış olursunuz. Modern tasarımlar sayesinde laminant neredeyse parkeden ayırt edilemez.

Laminant parke, Meşe* ve Akçaağaçtan* Kestane ağacına* kadar ahşabın doğal görünümünü zeminlerinize yansıtır. Bu zemin kaplamanın yük kapasitesi yüksektir ve kolay temizlenebilir.
Laminant parkenin döşemesi de çocuk oyuncağıdır. Geçme sistemli laminant parke ile büyük bir bilgi birikiminiz olmamasına rağmen ustaya dönüşürsünüz.

İkna edici avantajlar


Laminant parke boşuna en sevilen zemin kaplamalar arasında yer almaz. Tabi ki, döşeme tahtaların her biri son derece marifetlidir. Laminant parke döşeyen kişiler ortalamanın üstünde çiziklere, aşınmaya ve ayrıca basınca ve darbelere karşı dayanıklı olan zemini çok sevecek. Şık döşeme tahtaları yıllar sonra da parlaklığını kaybetmeyecektir çünkü sıcaklığa ve UV ışınına karşı dayanıklıdırlar.

Şimdiden yeni döşeme partisini planlayabilirsiniz. Çünkü sigara külü bile laminant parkeye zarar veremez. Bakımı kolay zemin kaplamayı en farlı tasarımlarla temin edebilirsiniz. Kır evi profili meşe eski ahşap* eskime mobilyalarınızla son derece uyumludur. Oak smoked meşe* ise rahat bir sıcaklık sağlar.

Belki de Meşe Dolomiti* tasarımı gibi açık renkli bir laminant parkenin görünümü tam sizi yansıtır. Sonuç olarak sadece sizin zevkiniz karar verir. Ancak şu kesindir: Misafirleriniz, gerçek ahşap parke döşetmediğinizi anlamak için iki kez bakmak zorunda kalacak.

Otantik tahta döşeme görünümlü yüksek kaliteli laminant parkemiz sadece zarif ve doğal görünmez aynı zamanda döşemesi oldukça kolaydır. Ancak geçme sistemli laminant parke önceden mevcut olan bir zemin kaplama üzerine döşenmemelidir.
Kararınızı yüzer döşemeden yana verdiyseniz ideal bir sonuç için döşemeden önce halı kaplamalar çıkartılmalıdır. Kiralık bir dairede mi yaşıyorsunuz? Hiç sorun değil. Çünkü zemin hızlı döşendiği kadar hızlı sökülebilir.

Modern laminant parke zeminimiz zemin ısıtması ve zemin soğutması için uygundur.
TRITTY 200 Aqua serisinde nemli odalara döşemek de hiç sorun değildir. Geçme sistemli laminant parkemiz tercihe göre zaten entegre bir darbe ses yalıtımı ile donatıldığından laminant parkeyi döşerken de hiçbir şeyle ilgilenmenize gerek kalmaz ve sessiz bir zemine hazır olabilirsiniz.

Laminant parke nasıl bir yapıya sahiptir?


Laminant parkenin ve parkenin yapısı farklıdır. Laminant parkemizin en üst katmanı ahşap yerine yüksek kaliteli plastikten oluşur. Laminant zemin çoğu zaman HDF levhaların kullanıldığı bir taşıyıcı levha ve bir tasarım katmanından oluşur.

Üst yüzey, laminant parkeyi oldukça dayanıklı bir hale getiren özel emprenyeli bir katmandan oluşur. Stabilize eden denge laminant parke ve seçildiği sürece yalıtım malzemesi yüksek sıcaklık ve basınç ile preslenerek hazır levhalar haline getirilen farklı katmanları tamamlar.

Yüksek kaliteli laminant parke ayrıca ayrıntılı tasarım ile ön plana çıkar. Dokusu ve yapısı gerçek ahşabı andırır. Bu sadece görünmekle kalmaz; hissedilir de. Böylelikle gerçek ahşap zeminden ayırt edilemeyen bireysel bir levha görünümü meydana gelir.

Gerçek meşe, kayın ağacı ve diğerleri kadar güzel.

Laminant zemin hem kolay temizlenebilir ve döşenebilir hem de çok sayıda farklı tasarımı ile büyüler. Açıktan koyuya, meşeden* İtalyan fındık ağacına* kadar; tasarım yelpazesi sonsuzdur. Laminant parke her odaya davetkar ve rahat bir görünüm kazandırır ve her zaman modern bir etki bırakır.
Neredeyse doğa evinizdeymiş gibi hissedersiniz.

Klasik laminant kır evi levhaları veya gemi güvertesi ayrıntılı yüzey işleme sayesinde neredeyse parkeden ayırt edilemez. Ayrıntılı tasarımlar, ahşap yüzeyleri otantik bir şekilde yansıtır.

Tercih ederseniz yeni laminant zemininizde ince gözenekler ve çizikler görebilirsiniz. Sanki dört duvar arasına gerçek ahşap levhalar döşemişsiniz gibi. Tabi ki de herhangi bir yapıya sahip olmayan mat ve doğal görünümlü laminant parke de temin edebilirsiniz. Her oda; zevkler ve renkler farklıdır. Yaşantınıza hangi tasarımın uyduğuna siz karar verirsiniz. Sunduğumuz laminant zemin yelpazesinde istediğinizi bulacaksınız.

Geçme sistemli laminant parkenin basitçe döşenmesi


Bir tasarım seçtiniz ve işe koyulmak mı istiyorsunuz? Hiç sorun değil! Yüzer laminant döşeme geçme sistemimizle bir çocuk oyuncağıdır.
İster kır evi levhaları olsun, isterse gemi güvertesi görünümü;

yeni geçme sistemli laminant parkeniz düşündüğünüzden daha hızlı döşenecektir. Laminant parkeyi döşemeden önce zeminin düz olduğundan emin olun. Böylelikle dayanıklı, sessiz ve uzun süre güzel olan bir zemine sahip olursunuz. Zeminin düz olmadığını gördüğünüzde kendiliğinden düz bir yüzey oluşturan denge malzemesi ile zemini düzleştirebilirsiniz.

Döşeme sırasında geçme sistemli laminantın münferit elemanları zeminle değil birbirine bağlanır. Önemli olan duvar ve zemin arasında yeterince alan olmasıdır. Döşeme sonunda kolayca çıkartabileceğiniz mesafe kamaları size bu sırada yardımcı olur.