YAPIŞTIRMALI UYGULAMA


Güncel ev trendleri, büyük pencere alanına sahip açık mekân konseptleri ve doğallık çevresinde dönüyor. Ahşap elemanlı parçalı veya komple duvar tasarımları da bunlara mükemmel uyum sağlıyor.

Bunlar mekân konseptine kontrpuan sağlıyor ve bunları mütevazi bir şekilde vurguluyor. Bu tamamen yeni yaşam alanı deneyimi seçkin ahşaplar, tasarım ahşap elemanlarının ayırt edici yapıları ve mat yağlı yüzeyleri ile vurgulanıyor.

Açık konturlu mekân konseptleri HARO elemanları ile başka bir karaktere sahip oluyor.
Duvardaki ahşap sayesinde odada özellikle sıcaklık ve güvenlik hissi veren göz alıcı unsurlar oluşur. Zemin kaplamasından bağımsız olarak kısmi duvar kaplamasıyla özellikle büyük odalarda tarz sahibi bir hava yaratırsınız. HARO Wall'ın başka bir uygulama seçeneği ise taşıyıcı kolonların ve diğer mimari detayların kaplanmasıdır.

Doğallık dolu ahşap elemanlar katı mimarinin baskınlığını biraz alıyor ve bu elemanları mekân içine uyumlu bir şekilde adapte ediyor. HARO Wall ile sizi rahatlatıcı bir duyguyla saran ve eşsiz bir ambiyans oluşturan mekân deneyimleri yaratırsınız.İkna edici avantajlar


Duvar kaplaması için en kolay ve en hızlı sistemlerden biri. Kıymetli ahşapların titiz seçimi sayesinde bilhassa doğal tasarım.

Çeşitli dokulara sahip yağlı yüzeyler sayesinde bilhassa doğal görünüm. Düşük yapı yüksekliği sayesinde yanlarda çerçeve gerekli değildir.
Delme, çivileme, vidalama yok.

Basit, hızlı ve güvenli döşeme
Koruyucu folyoyu çekin. Bunun altında bulunan ComforTec yapışkan ipler anında yapışma sağlar. Montaj yapıştırıcısını uygulayın. Bastırın. Hepsi bu kadar!

PROFİLLİ UYGULAMA


Bu yeni bir trend değildir. Geçmişte de duvarlar ahşap ile kaplanıyordu. Ahşap duvar kaplama, rustik kır evlerinde, sıcak atmosfere sahip otellerde ya da soğuk kale duvarlarında sıcak bir duvar yüzeyi olarak görülür.
Ama ahşap yüzey duvar kaplama, modern, tasarım odaklı evler ve apartmanlarda her zaman rastlanır. Günümüzde artık, basit ahşap levhalar çok kullanılmıyor;

zeminlere uygun kaliteli ve renkli malzeme kullanılıyor. Rosenheimli parke uzmanı HARO, onlarca yıllık tecrübesi, Almanya'da yüksek kalite hazır ahşap zemin üreticisi ünvanıyla en yeni ve en modern laminant - ve parke seçeneklerini sizlerin zevkine göre tasarlıyor. Duvarlarınızda çağdaş tasarımlar yaratman için yenilikçi ahşap duvar kaplama CELENIO ile mükemmel çözümler getiriyor.

Profilli uygulama tasarımlarında trendler


İç mekan tasarımında beyaz duvarların revaçta olduğu günler geride kaldı. Sade ev ve mobilya tasarımlarında mekan yüzeyleri üzerinde sıcak yüzey vurgularına ihtiyaç duyulur. Duvar ve zemin, mekanın rengi ve dokulu yüzeyleri ile "uyum yakalar".

Öyleyse yüzyıllardır kendini kanıtlamış ahşap malzemesini burada da kullanmaktan daha uygun ne olabilir?
Modern sistemler; lamine parke, laminant döşeme tahtaları veya kayrak görünümlü ahşap fayansların duvara kolayca döşenmesini mümkün kılar.

Böylece sadece rahat bir yaşam atmosferi yaratmakla kalmaz, aynı zamanda ilham alınacak bir mekan da tasarlarsınız. HARO lamine parke, HARO laminant parke veya CELENIO ile kaplanan duvar yüzeylerinde,
dört taraftan da göz alıcı bir görünüm elde edersiniz. CELENIO ahşap fayanslar duvarlarınızda geniş mekan etkisi yaratır ve duvarlarınıza modern endüstriyel bir görünüm katar. Burada sınırsız bir yaratıcılık ve hayal dünyası sizleri bekliyor.

Duvara kolayca ve hızlı döşenir.


HARO zemin kaplamaların duvara döşenmesi oldukça kolaydır. Bunun sebebi, HARO tarafından özel geliştirilen ve HARO ürün çeşitlerine uygun olarak tasarlanmış duvara montaj sistemidir. Montaj rayları, başlangıç ve bitiş özel bağlantı parçaları, aynı zamanda montaj bağlantı parçalarından oluşur.

İster HARO gerçek ahşap lamine parkeyi, ister HARO laminat parke ya da CELENIO ahşap görünümlü fayansı seçin– kaliteli tüm HARO zeminler, kolay ve hızlı bir şekilde duvara kaplanabilecek döşemelerdir.

İlk katman terazi ile dengelendiğinde başlangıç bağlantı parçaları ile kolayca birleştirilebilir. tahta tahtaya ya da ahşap görünümlü fayanslar yine ahşap görünümlü fayanslara olacak şekilde kolay ve hızlıca montaj bağlantı parçaları ile duvara döşenebilirler.
Tıpkı zemin döşemelerinden aşina olduğumuz gibi.

Duvara montaj işleminin son aşamasını zemin döşemelerinin duvara kesin sağlamlaştırmasını sağlayan özel bitiş bağlantı parçaları oluşturur. Mükemmel bir finishi, kenarları kaplayan ve duvarlarınızda mükemmel bir yeni görünüm oluşturan uygun alüminyum profil sağlar. Lamine parke ile bir tasarım için HARO, orijinal laminat parkelerden hazırlanmış, uygun ve renkli kapak şeritleri sunuyor.

Herhangi bir parça kalmadan geri çıkarılabilir


HARO duvara döşeme sistemleri için başka bir avantaj ise kolayca tekrar çıkarılabilir olmasıdır. Bu sistem analog yapısı itibariyle geri sökülebilir. Panel klipsleri sökülür, duvara vidalı montaj vidaları çıkarılır ve duvarda oluşan delikler tekrar düzeltilebilir.
İşte hepsi bu kadar kolay! Özellikle, kiraladığınız evlerden kolayca söküp götürebilir ve yeni evinizde dört duvarınıza tekrar monte edebilirsiniz.